Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/5/8/5867d9a0-bd7d-4d69-a5f5-69a676dd326e/veganskehody.sk/web/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39
Inštrukcie na Vegánske hody - Vegánske hody

Inštrukcie na Vegánske hody

Od začiatku Vegánskych hodov nás delí už len 36 hodín, takže je najvyšší čas uverejniť podrobnosti o akcii:

Začíname v sobotu 28.9. o 10:00 a vstup na podujatie je voľný.

 

medicka2

ORGANIZÁTORI

Organizátori budú označení zelenou páskou na ruke. V prípade akýchkoľvek problémov alebo nejasností nás neváhajte kontaktovať!

PREDAJ JEDLA

Predaj jedla prebieha výhradne za žetóny alebo v niektorých prípadoch za dobrovoľný príspevok. Žetóny si možete zakúpiť v stánku so žetónmi, umiestnenom vedľa baru (na mapke modrou farbou).

1 žetón stojí 1 EURO.

    Peniaze za žetóny nevraciame!!!

V prípade že by sa Vám niekto pokúšal predať jedlo za peniaze, oznámte to prosím najbližšiemu organizátorovi. Taktiež ak by sa Vám niekto pokúšal predať žetóny inde ako v stánku, resp. máte podozrenie že sa v obehu ocitli falošné žetóny, taktiež nás prosím bezodkladne informujte.

PREDAJ NÁPOJOV

Predaj nápojov na bare a v čajovni bude prebiehať za peniaze, nie za žetóny.

FAJČENIE

V priestoroch a v blízkosti kuchýň, hlavného stanu, sedenia a ostatných stánkov, prosím rešpektujte zákaz fajčenia. Pokiaľ to bude možné a uvoľnia sa stoly, v priebehu akcie pravdepodobne zriadime aj fajčiarske sedenie.

TOALETY

Toalety nájdete na opačnom konci areálu (na mapke tyrkysovou farbou). Zabezpečili sme nové záchodové dosky, tak dúfame že to oceníte a záchodové dosky tam Medickej záhrade budú slúžiť v rovnakom počte aj budúci rok!

ODPAD

V areáli budú rozmiestnené stojany s vreciami na odpad. Prosím, snažte sa svoj odpad čo najviac zredukovať (používať tácky, poháre alebo príbor viackrát) a po použití ho vhoďte do pristavených smetiakov.

PORIADOK MEDICKEJ ZÁHRADY

Rešpektujte prosím poriadok medickej záhrady!

IMG_20130821_091035
(na posledné dva body máme pochopiteľne výnimku :))

V prípade že budete svedkom porušovania týchto pravidiel, neváhajte zasiahnuť a následne prosím informujte najbližšieho organizátora.

Obzvlášť upozorňujeme na zákaz vstupu so psom, jazdenie na bicykli a poškodzovanie zelene!

Rešpektujte prosím pokyny organizátorov a bezpečnostnej služby. V prípade akých koľvek problémov nás neváhajte priamo na mieste kontaktovať.

Ďakujeme a tešíme sa na Vás!

ZDIEĽAŤ