Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/5/8/5867d9a0-bd7d-4d69-a5f5-69a676dd326e/veganskehody.sk/web/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39
Spravodaj Vegánskych hodov - Vegánske hody

Spravodaj Vegánskych hodov

Už sa vám niekedy stalo, že ste sa o našich podujatiach dozvedeli na poslednú chvíľu, alebo až keď bolo neskoro? Tomu je už koniec! Založili sme totiž spravodaj Vegánskych hodov!

Spravodaj Vegánskych hodov je bezplatný mailový newsletter, v ktorom vás budeme pravidelne informovať nie len o našich blížiacich sa podujatiach, ale aj o novinkách zo sveta práv zvierat a ochrany životného prostredia, o spriaznených podujatiach, významných udalostiach či o iných tematických zaujímavostiach.

Spravodaj Vegánskych hodov je občasník a rozhodne sa nemusíte obávať záplavy emailov. Taktiež sa z odberu nášho spravodaja budete môcť kedykoľvek odhlásiť.

Ako na to? Stačí vyplniť svoju mailovú adresu a údaje do nasledujúceho formulára, ktorý nájdete aj na konci našej stránky, a potvrdiť odber v potvrdzujúcej správe, ktorá vám bude po chvíli doručená do vašej mailovej schránky:

Chcem odoberať Spravodaj Vegánskych hodov

* povinné polia
ZDIEĽAŤ