Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/5/8/5867d9a0-bd7d-4d69-a5f5-69a676dd326e/veganskehody.sk/web/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39
Premietanie Cowspiracy s vegánskou hostinou v Košiciach - Vegánske hody

Premietanie Cowspiracy s vegánskou hostinou v Košiciach

|| premietanie filmu Cowspiracy || vegánske občerstvenie ||

Po veľkom úspechu premietania v Bratislave sme pre vás pripravili premietanie aj v Košiciach! Už 31.1. sa môžete tešiť na dlhoočakávaný dokumentárny film Cowspiracy – Tajomstvo udržateľnosti a nie len to! Rozhodli sme sa, že okrem vegánskeho občerstvenia v našej réžii, dáme priestor aj kuchárskym talentom a pripravívme v priestoroch Halmi Caffé aj malú vegánsku hostinu. Rozhodne sa teda máte na čo tešiť.

COWSPIRACY
Dokument, 90 min., 2014, USA, slovenské titulky

Cowspiracy: tajomstvo udržateľnosti – prelomový dokumentárny film sledujúci neohrozeného filmára, ako odhaľuje najdeštruktívnejšie priemyselné odvetvie, akému dnes čelí naša planéta – odhaľuje, prečo sa popredné svetové environmentálne organizácie toľko boja o tom rozprávať. Tento šokujúci ale zároveň aj humorný dokument odhaľuje absolútne devastujúce environmentálne dopady rozsiahlej priemyselnej živočíšnej výroby na našu planétu.

http://cowspiracy.com/

Ako sa zapojiť a navariť jedlo?
Zapojiť sa môže každý – podmienkou je, aby jedlo bolo vegánske, teda neobsahovalo žiadne živočíšne produkty ako mäso, mlieko, vajcia či med alebo živočíšne emulgátory. Potom je už len na vás, či jedlo budete ponúkať zadarmo, za dobrovoľný príspevok alebo ho predávať. Ak máte záujem zapojiť sa, neváhajte a napíšte nám na info@veganskehody.sk !

Program
18:00 – vegánske občerstvenie + Selector Citron (Ska / Reggae)
20:00 – premietanie Cowspiracy
24:00 – koniec

31.1.2015
HalmiCaffe
Hlavná 21
Košice

Facebook udalosť

Vstup dobrovoľný, príďte hladní!
(výťažok z dobrovoľného vstupného bude rozdelený medzi autorov filmu Cowspiracy a OZ VEGÁNSKE HODY)

ZDIEĽAŤ