Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/5/8/5867d9a0-bd7d-4d69-a5f5-69a676dd326e/veganskehody.sk/web/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39
Ponuku nápojov rozšíri Stagbeetle Cold Brew - Vegánske hody

Ponuku nápojov rozšíri Stagbeetle Cold Brew

Tento rok si bude môcť vychutnať aj kávu, netradične pripravovanú za studena. Zabezpečí ju pre vás Stagbeetle Cold Brew.

Napísali o sebe:
„Sme mladá spoločnosť zaoberajúca sa výrobou fľaškovej kávy pripravenou studenou metódou. (cold brew) Zameriavame sa na kvalitu, ktorú pocítite ihneď po zakúpení našich malých fľaštičiek s cold brew. Záleží nám na tom. aby náš produkt bol vyrobený na Slovensku a preto spolupracujeme s najlepšími pražiarňami u nás. Kávu na výrobu cold brew pravidelne obmieňame čo zaručuje pestrú ponuku pre Vás. Nové chute, ktoré môžte rozpoznávať v našej káve sú veľmi pestré od čokolády, karamelu, vanilky … až po ovocnejšie čučoriedky, čierne ríbezle, slivky… Predsa len, káva je ovocie, preto aj ako ovocie musí chutiť. Naši partneri z pražiarní poctivo vyberajú kávu najvyššej kvality, ktorá medzinárodne nesie názov SPECIALTY COFFEE (výberová káva).
My pracujeme výlučne z kávou takejto kvality. Kávu balíme do skla a celá výroba prebieha ručne. “

Web
Facebook

ZDIEĽAŤ