Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/5/8/5867d9a0-bd7d-4d69-a5f5-69a676dd326e/veganskehody.sk/web/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39
Vegánske hody Košice 2015 - Vegánske hody

Vegánske hody Košice 2015

Najväčší vegánsky food festival v Česku a Slovensku prichádza konečne do Košíc! Už v nedeľu 22.11. sa môžete tešiť na to najlepšie z vegánskej kuchyne, neobsahujúcej žiadne mäso, mlieko, vajcia či med. Budete sa tak môcť na vlastnej koži presvedčiť o chutnosti a neodolateľnosti ohľaduplnej a udržateľnej stravy.

Okrem lahodného jedla máme pre vás pripravený pestrý sprievodný program. Svoju účasť doposiaľ potvrdili Eadaoin Flynn, ktorá vám priblíži aktivity Sea Shepherd Slovensko a ultrarunner Martin Kovaľ, ktorý vám príde porozprávať vegánskom športovom stravovaní. V rámci hlavného programu taktiež uvidíte dokumentárny film Vegucated. O vašu zábavu sa bude starať selektor Citron a ďalší. Neminú vás ani naše fenomenálne cviklové burgre či benefičné tričká. Máte sa teda rozhodne na čo tešiť!

Ak sa chcete zapojiť aj vy zapojiť do Vegánskych hodov so svojim vegánskym projektom, či plánujete zaviesť vo svojej prevádzke vegánsku ponuku, neváhajte a kontaktujte nás! Rovnako vítame aj kuchárske talenty, ktoré sa chcú pochváliť svojimi vegánskymi lahôdkami. Neváhajte a napíšte nám na info@veganskehody.sk !

Tešíme sa na Vás, už v nedeľu 22. novembra v AULA na Hlavnej ulici 68!

Facebook udalosť

Vstup voľný, príďte hladní!

Nedeľa 22. novembra o 13:00

AULA – Spoločenské centrum

Hlavníá 68, Košice

ZDIEĽAŤ