Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/5/8/5867d9a0-bd7d-4d69-a5f5-69a676dd326e/veganskehody.sk/web/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39
Vegánsky deň v uliciach, s 50% zľavami - Vegánske hody

Vegánsky deň v uliciach, s 50% zľavami

Oslávte s nami medzinárodný Vegánsky deň v uliciach a využite niektorú z 50 percentných zliav, ktoré sme na pondelok 2. novembra pre vás pripravili spolu s reštauráciami a predajňami vegánskych potravín!

V pondelok 2. novembra sme pre vás pripravili rozšírenie našich osláv Vegánskeho dňa, ktoré sa budú konať deň predtým v bratislavskom klube A4. V pondelok prenesieme tieto oslavy priamo do ulíc a vegánsky deň budete môcť osláviť chutne a do sýtosti! Spolu s našimi partnermi sme pre vás totiž pripravili skvelú akciu! Všetky reštaurácie a obchody, ktoré sa do tejto akcie zapoja, vám na vybrané jedlo alebo výrobky poskytnú počas celého dňa 50% zľavu!Ak ste doteraz váhali a neodvážili sa ochutnať vegánske jedlá, či vyskúšať napríklad vegánsky syr, teraz je ten správny čas, kedy si ho môžete vychutnať za polovičnú cenu! Všetky zapojené prevádzky nájdete v našej Vegánskej mape, ktorú priebežne aktualizujeme.

Určite si ale túto akciu nenechajte len pre seba. Zoberte na obed svojich kolegov a kolegyne, pozvite na vegánsky obed, večeru, alebo nákup, aj svoju rodinu či priateľov a priateľky! Takáto možnosť sa naskytne len raz do roka a je to skvelý čas na experimenty s rozmanitými vegánskymi lahôdkami. Nepremeškajte ju, už v pondelok 2. novembra! Ponuka platí len 2. novembra a len do vyčerpania zásob.

Máte reštauráciu či obchod, s ktorým by ste sa chceli zapojiť do Vegánskeho dňa? Smelo do toho! Registrácia je bezplatná a podmienky veľmi jednoduché. Zaregistrujte sa ešte dnes! 

Facebook udalosť

ZDIEĽAŤ