Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/5/8/5867d9a0-bd7d-4d69-a5f5-69a676dd326e/veganskehody.sk/web/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39
Vegánsky deň v uliciach sa blíži, pozrite sa, kde nakúpite za polovicu - Vegánske hody

Vegánsky deň v uliciach sa blíži, pozrite sa, kde nakúpite za polovicu

Chyba: ID mapy (2) neexistuje

Naše oslavy Vegánskeho dňa sa nezadržateľne blížia a s nimi aj 50% zľavy na vybrané vegánske jedlá a výrobky v zapojených reštauráciach a obchodoch, ktoré si budete môcť vychutnať už v pondelok 2. novembra.

Vo všetkých zúčastnených prevádzkach na vás budú počas pondelka 2. novembra čakať vybrané lahodné vegánske jedlá, potraviny či výrobky s 50% zľavou. Tieto jedlá a výrobky neobsahujú žiadne zložky živočíšneho pôvodu, ako mäso, mlieko, vajcia či med. Sú tak ohľaduplné voči zvieratám a zároveň aj zodpovednejšie voči životnému prostrediu.Viac informácií o dôvodoch, prečo si zvoliť ohľaduplné a udržateľné jedlá a výrobky sa môžete dozvedieť napríklad o deň skôr, 1. novembra, v priestoroch A4 v Bratislave na oslavách Vegánskeho dňa v A4.

Určite ale nezabudnite zobrať na vegánsky obed či večeru, svojich priateľov, kolegov či rodinu! Ponuka platí len 2. novembra a len do vyčerpania zásob!

Zapojených reštaurácií a obchodov stále pribúda a aby sme vám oslavy Vegánskeho dňa čo najviac uľahčili, pripravili sme pre vás praktickú vegánsku mapu, na ktorej nájdete všetky zapojené reštaurácie a obchody. Pri jednotlivých značkách na mape nájdete aj informácie o ponuke jednotlivých reštaurácií a obchodov a samozrejme aj o cene a čase a otváracích hodinách. Značky na mape si môžete dokonca aj filtrovať podľa druhov prevádzky, prípadne si ich môžete prehliadať v tabuľke nižšie. Mapu budeme priebežne aktualizovať.

Chcete vidieť na vegánskej mape aj svoju prevádzku? Zaregistrujte sa ešte dnes!

Facebook udalosť

ZDIEĽAŤ