Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/5/8/5867d9a0-bd7d-4d69-a5f5-69a676dd326e/veganskehody.sk/web/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39
Warm-up party s hvizednou zostavou - B-Complex, Lixx, Wychitawacs

Warm-up párty s hviezdnou zostavou

Už v sobotu 20. augusta na vás čaká párty so skutočne hviezdnou zostavou Djs zo slovenskej dnb a grime scény! Na benefičnej warm-up párty Vegánskych hodov Bratislava 2016 totiž vystúpi to najlepšie, čo dnes v týchto žánroch Slovensko ponúka: B-Complex, Lixx, Wychitawacs, Inso a Get Garden.

Na warm-up párty budete mať možnosť podporiť najväčší slovenský vegánsky food festival Vegánske hody Bratislava, na ktorého realizáciu poputuje celý výťažok zo vstupného. Pred tým, ako sa párty naplno rozbehne sa bude na dvore klubu konať benefičná grilovačka, na ktorej si už od 15:00 budete môcť vychutnať skvelé vegánske burgre.

B-Complex (special non-dnb set)

B-Complex je v súčasnosti najznámejšou slovenskou d’n’b postavou. Hudbe sa venuje už od svojich 12tich rokov a pod týmto menom vystupuje už od roku 2002. Medzi najväčšie úspechy rozhodne patrí vydanie singla Beautiful lies pod zásadným anglickým labelom Hospital Records a zisk viacerých medzinárodných ocenení. V súčasnosti aktívne pôsobí na európskej scéne a často hráva na akciách vo Veľkej Británii, Rakúsku, Švajčiarsku, Nemecku, Poľsku, Ukrajine, Maďarsku, Holandsku ale aj v Austrálii či na na Novom Zélande. V roku 2015 Matia spravila svoj coming-out ako bi-gender Djka a aktívne sa venuje podpore tolerancie v spoločnosti. Na akcii pre vás pripraví svoj špeciálny non-dnb set.
https://soundcloud.com/b-complex

Lixx (drum&bass, electronica, autonomic)

DJ Lixx pochádza z Trnavy a Djingu sa venuje viac ako 15 rokov, pričom sa zameriava na širší záber drum&base a hudby, ktorá sa dotkne vášho srdca. Je autorom a moderátorom prvej a jedine pravidelnej dnb relácie na Slovensku – SIGNAll_FM, vysielanej každý týždeň na Rádio_FM. Lixx je taktiež držiteľom troch ocenení Slovak Drum&Bass Awards (2008, 2009, 2011) v kategórii „Najlepší slovenský dnb DJ roka“. Hudba je tak prirodzenou a neoddeliteľnou súčasťou jeho života.

https://soundcloud.com/lixx

 

Wychitawacs (drum&bass, crossover, breakbeat)

Wychitawacs patrí medzi najznámejšie postavy slovenskej tanečnej scény, na ktorej sa pohybuje už od roku 1988 a má za sebou mnoho vystúpení a úspešných hudobných ale aj aktivistických projektov, vrátane vlastného hudobného informačného portálu housemusic.sk. Taktiež je jedným zo zakladateľov najväčšieho slovenského festivalu Pohoda.
https://www.mixcloud.com/wychitawacs/

 

Inso (grime, UK garage)

INSO je na scéne od roku 2003 a vo svojich setoch kombinuje žánrovú pestrosť a zlámaný beat vo všetkých jeho podobách. K tomu niekoľko turntable trikov a ako bonus pár raritných skladieb. Takto vyzerá dídžejing 21. storočia, veď rôznych živých jukeboxov a žánrovo prísnych selektorov treba vykopať von dverami klubu. V súčasnosti je Inso členom Wilsonic kru, v ktorej spolu s rezidentmi (Tibor Holoda, Break!fast, Teapot, Barby Idiot) vystupovali na pravidelnej akcii Wilnsonic CLUB, v Bratislavskom klutúrnom centre Dunaj~.
https://soundcloud.com/inso-scratchok

 

Get Garden (grime, bass music)

Get Garden je hudobným projektom dvoch DJov SMGR and RiCH, inšpirovaných britskou bass culture. Mladá dubstepová formácia Get Garden z Bratislavy vznikla v septembri 2012 v skúšobni na záhrade, kde sa chalani DJ RICH a DJ SMGR skrývali počas dlhej a tuhej zimy a  kde drtili songy v okolí 140bpm. Neskôr sa rozhodli, že sa do djingu pustia naplno a po večeroch začali mixovať rôzne sety, z ktorých tie najlepšie nahrávali na Soundcloud a Youtube. Onedlho sa im podarilo dostať na DJ Contest v Nitre, kde sa presadili celkom slušne. Chalanov nájdete hrať po rôznych kaviarňach a baroch v Bratislave, počuť od nich môžete rôzne žánre elektroniky od pomalších temnejších deep bassov, cez oldskulové beaty, UK style, raggastyle, až po novodobý trap style.

https://soundcloud.com/get-garden

Vidíme sa v klube FUGA na námestí SNP 24 v Bratislave, v sobotu 20. augusta od 22:00!

FACEBOOK UDALOSŤ

ZDIEĽAŤ