Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/5/8/5867d9a0-bd7d-4d69-a5f5-69a676dd326e/veganskehody.sk/web/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39
Premiéra filmu What The Health 28.4. v Bratislave - Vegánske hody

Premiéra filmu What The Health 28.4. v Bratislave

Pripravili sme pre vás ďalšiu z rady slovenských premiér dokumentárnych filmov. Tentokrát sa zameriame na zdravotné aspekty stravovania v novom filme z dielne tvorcov filmu Cowspiracy s názvom What The Health.

What The Health, je prelomovým filmovým pokračovaním od tvorcov oceňovaného dokumentárneho filmu Cowspiracy. Film sleduje neohrozeného filmára Kipa Andersena ako odhaľuje tajomstvo k odhaľovaniu a dokonca aj odvracaniu chronických ochorení – a vyšetruje, prečo popredné zdravotné organizácie krajiny nechcú, aby sme sa o tom dozvedeli. Pri ochoreniach srdca a rakovine ako popredných príčinách smrti v Spojených štátoch, a cukrovke s najvyšším výskytom v histórii, odhaľuje tento film zrejme najväčšie zdravotnícke tajomstvo našej doby. S pomocou lekárov/ok, výskumníkov/čok, ochrancov/kyniek spotrebiteľov/iek, What The Health odhaľuje spolčovanie a korupciu vo vláde a veľkých biznisoch, ktoré nás stoja trilióny dolárov v zdravotnej starostlivosti a udržujú nás chorých.

Pridajte sa ku Kipovi zatiaľ čo vyhľadáva popredné americké neziskové organizácie s najvyššou mierou dôvery, aby zistil prečo tieto skupiny ostávajú ticho, napriek rastúcemu množstvu dôkazov. Publikum bude šokované keď sa dozvie o vnútorných rolách farmaceutických firiem, poľnohospodárskych firiem, a firiem produkujúcich spracované mäsové výrobky, v téme zdravia krajiny, obzvlášť pri najzraniteľnejších komunitách, a budú jasať nad premenou a pozviechaním sa tých, čo vzali svoje životy do vlastných rúk.

What The Health je prekvapujúci, miestami na popukanie zábavný, investigatívny dokumentárny film, ktorý otvorí oči každému človeku, ktorého zaujíma verejné zdravie a to, ako naň vplýva veľký biznis.

Slovenská premiéra bude prebiehať v piatok 28. apríla v divadle Malá scéna STU na Dostojevského rade 7 v Bratislave. Tradične pre vás zabezpečíme slovenské titulky, benefičné vegánske občerstvenie a benefičné tričká a predmety. Vstup na podujatie je voľný, avšak budeme vďační za každú podporu.

FACEBOOKOVÁ UDALOSŤ

Novinkou je možnosť zarezervovať si miesto a mať tak istotu, že sa vám ujde miesto na sedenie. Registrácia je bezplatná a viete ju zrealizovať priamo na našej stránke vo formulári nižšie.

Registrácie sú v tomto bode už uzavreté. Posledné voľné miesta, rovnako ako nevyzdvihnuté registrácie, budú čakať na ľudí priamo na mieste.

ZDIEĽAŤ