Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/5/8/5867d9a0-bd7d-4d69-a5f5-69a676dd326e/veganskehody.sk/web/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39
Vegánska mapa Slovenska ponúka viac než 200 prevádzok s rastlinnou stravou - Vegánske hody

Vegánska mapa Slovenska ponúka viac než 200 prevádzok s rastlinnou stravou

Nová bezplatná služba, uľahčujúca život ľuďom vyhľadávajúcim rastlinné alternatívy, ponúkne vyhľadávanie prevádzok s vegánskymi jedlami a potravinami po celom Slovensku.

Tlačová správa na stiahnutie

Dnes vstupuje do testovacej prevádzky Vegánska mapa Slovenska, ktorá ponúka viac než dve stovky prevádzok s ponukou vegánskych jedál a potravín. Umožní tak pohodlné vyhľadávanie stravovacích možností pre všetkých ľudí vyhľadávajúcich udržateľné a ohľaduplné stravovanie. Vegánska mapa Slovenska je bezplatnou službou a je ľahko dostupná z mobilných zariadení ako aj klasických počítačov.

Vegánska mapa Slovenska umožňuje vyhľadávať prevádzky podľa aktuálnej polohy a filtrovanie prevádzok podľa ich ponuky. To zahŕňa možnosť vyhľadávať vegánske a vegetariánske prevádzky, rovnako ako aj bežné prevádzky, ktoré nezabúdajú do svojej ponuky zaradiť aj rastlinné alternatívy. Taktiež je možné vyberať medzi reštauráciami, obchodmi, kaviarňami a čajovňami, či vegánskou zmrzlinou a donáškami jedla.

Každá prevádzka má vytvorenú vlastnú podstránku, na ktorej sa návštevníci a návštevníčky dozvedia, akú kuchyňu ponúka, či má vlastnú donáškovú službu, alebo či ponúka denné menu. Následne sa jednoducho dostanú do navigácie, ktorá ich privedie priamo pred dvere vybranej prevádzky. Mapa zároveň umožňuje na dve kliknutia priame spojenie s prevádzkou telefonicky, emailom, alebo cez sociálne siete. Na stránke reštaurácií ponúka Vegánska mapa aj možnosť hodnotenia prevádzok a zanechania recenzií, ako aj pridávanie nových prevádzok.

„Vegánska mapa Slovenska ponúka jedinečnú databázu ohľaduplných a udržateľných stravovacích možností. Vyhľadávanie vegánskeho jedla tak na Slovensku nikdy nebolo jednoduchšie.“ dodáva predseda OZ VEGÁNSKE HODY Martin Smrek, ktoré mapu vytvorilo a dlhodobo pracuje na rozvoji udržateľných a ohľaduplných alternatív na Slovensku.

Vegánska mapa Slovenska je zatiaľ spustená v skúšobnej prevádzke a možno ju nájsť na adrese www.veganskehody.sk/mapa

ZDIEĽAŤ