Jarné Vegánske hody v Bratislave sú tu!

V nedeľu 23. apríla príde deň, kedy sa s Vami opäť stretneme v priestoroch Starej Tržnice v Bratislave! Do začiatku Jarných Vegánskych hodov Bratislava 2023 zostáva už len:

DNÍ
HODÍN
MINÚT
SEKÚND
Prišiel deň D!

To najlepšie z rastlinnej kuchyne

Už v apríli sa opäť otvoria brány Starej Tržnice a budeme môcť spolu ochutnávať to najlepšie, čo naša vegánska gastro scéna ponúka.

Prednášky a diskusie

Okrem bohatej ponuky jedál a nápojov nás bude už tradične čakať aj celodenný sprievodný program.

Kuchárske show

 Sledujte naše sociálne siete a čoskoro sa dozviete viac!

Nenechajte si ujsť vegánsku akciu roka!

Program

10:00

ZAČIATOK JARNÝCH VEGÁNSKYCH HODOV

11:00-11:45

LUCIA ADAMÁJKOVÁ @easyveganlife – Kuchárska show s produktami Violife

12:00-13:00

RADEK LÁTAL – Prednáška „Ako (pre)žiť na vegánskej strave“

13:15-13:35

VIERA MÚDRA @dennik_jednej_vegosky – Kuchárska show s ochutnávkami

13:35-14:00

VIERA MÚDRA @dennik_jednej_vegosky A MARTIN ŠMAHEL – Diskusia a krst knihy Klíčkovanie

14:30-15:30

NIKOLETA KOVÁČOVÁ @surovadcerka – Kuchárska show s ochutnávkami

16:00-17:00

KAMILA SKLADANÁ @kamila.spanila – Kuchárska show s ochutnávkami s produktami K take it veggie

17:00

ZÁVEREČNÉ SLOVO PROGRAMU

19:00

UKONČENIE JARNÝCH VEGÁNSKYCH HODOV

20:00

koniec vegánskych hodov

MARTA FANDLOVÁ

Marta je vyštudovaná novinárka, ktorá sa venuje ekologickým témam. Má vlastný podcast Eko inak a vo voľnom čase je aj klimatická a zvieracoprávna aktivistka. Okrem toho je ambasádorkou European Climate Pact a rieši aj rôzne celospoločenské témy.

 

SILVESTER ROŠTÁR

Silvester Roštár pracuje ako redaktor najčítanejšieho denníka na Slovensku. Silvo o sebe hovorí, že je jedna pozitívna osoba, ktorá k životu potrebuje – slnko, čokoládu a svoju mamu. Vo voľnom čase sa venuje spevu. Miluje ľudí so zmyslom pre humor. Medzi jeho negatívne vlastnosti patrí to, že nikomu nevie povedať – nie. Ale… Vekom sa to učí. Na Vegánskych hodoch sa môžete tešiť, ako nás Silvester prevedie celým programom s úsmevom na tvári.

NIKOLETA KOVÁČOVÁ

Nikoleta je slovenská food blogerka, ktorá sa skrz vegánske jedlo a varenie snaží ľudí motivovať k výberu rastlinnej stravy už viac ako 8 rokov. Vydala tri vegánske kuchárky pod názvom Slovegán. Na Vegánskych hodoch budete mať príležitosť zakúpiť si všetky kuchárske knihy Slovegán a zároveň si ich nechať naživo podpísať. Nikoleta bude tiež súčasťou programu v podobe kuchárskej show, kde pripraví a publikum ochutná práve jedne zo slovegánskych receptov.

 

VIERA MÚDRA

Vierka študovala na UKF a SPU v Nitre, má 44 rokov. Je mamou 3 detí, autorkou 2 kníh a viacerých článkov v periodických publikáciách. 3 roky vedie svoj autorský kurz KLÍČKOVANIA. Tvorí rastlinné recepty, venuje sa jedlej medicíne a fytoterapii. Na Vegánskych hodoch nám Vierka predstaví svoju kuchársku show a zároveň pokrstí svoju knižku Klíčkovanie!

MARTIN ŠMAHEL

Martin má 40 rokov a je vegánom od roku 2019. Je absolventom trénerského odboru na FTVŠ UK, osobným trénerom, výživovým poradcom, moderátorom TV Markíza, podnikateľom a zároveň otcom 3 dcér.
Na Vegánskych hodoch sa môžete tešiť  na krstenie knižky Klíčkovanie od autorky Viery Múdrej, pričom práve Martin Šmahel bude krstným otcom!