Jarné Vegánske hody – fb

Jarné Vegánske hody

Bratislava 2020

Jarné Vegánske hody Bratislava 2020 sú tu! Už 4. ročník tohto populárneho podujatia opäť zavíta do Starej tržnice už 29.marca 2020.

Jarné Vegánske hody Bratislava 2020 opäť prinášajú to najlepšie z udržateľnej a ohľaduplnej kuchyne! Môžte sa tešiť na desiatky reštaurácií, obchodov a výrobcov ponúkajúcich tie najlepšie jedlá čisto rastlinného pôvodu, kozmetiku a drogériu netestovanú na zvieratách, ako aj na alternatívy kožených výrobkov. Nebude chýbať celodenný program, infostánky neziskových organizácií, ale ani možnosť vyskúšať si virtuálnu realitu, či si zakúpiť benefičné tričká.

Vstup na podujatie je tradične voľný, odporúčame však prísť hladní/é!

 

Program a zoznam predajcov doplníme čoskoro!

Neziskové organizácie

Humánny pokrok o.z.

Humánny pokrok je združením pre rozvoj ľudskosti a udržateľnosti. Sme hlasom zvierat a presadzujeme udržateľné riešenia, ktoré dokážu nasýtiť planétu. Pridajte sa k nám a pomôžte nám prinášať Humánny pokrok.

Jem Pre Zem

Jem pre Zem buduje udržateľnú budúcnosť a pracuje na rozvoji rastlinného stravovania na Slovensku. Približuje ľuďom najnovšie výdobytky rastlinného potravinárstva, pomáha rozvíjať rastlinné podnikanie na Slovensku a presadzuje udržateľné riešenia v stravovaní, ktoré dokážu nasýtiť rastúcu svetovú populáciu. Pretože to čo máme na tanieri dnes, rozhoduje o tom, čo tu po nás ostane zajtra.

Slovenská Vegánska Spoločnosť

Našim cieľom je šíriť informácie o vegánstve a rastlinnej strave. Či už formou prednášok, informačných stánkov alebo edukačných materiálov a taktiež prostredníctvom gastronómie. Chceme ľudí informovať o faktoch týkajúcich sa etickej, ekologickej aj zdravotnej stránky vegánstva, aby sme prispeli k budovaniu budúcnosti, kde vegánstvo bude všeobecne známe, pochopené a dostupné.

Lesoochranárske zoskupenie VLK

Lesoochranárske zoskupenie VLK je občianske združenie, ktorého cieľom je zachovanie prirodzených lesov.

PRIDE Košice

PRIDE Košice je festival za práva LGBT+ ľudí na východnom Slovensku.

Miesto a čas

Stará tržnica

 

Jarné Vegánske hody

Bratislava 2020

29. marec 2020 od 10:00 do 20:00

Stará tržnica

Námestie SNP 25

81101 Bratislava