6. ročník Vegánskych hodov je za nami

Tak a máme za sebou šiesty ročník Vegánskych hodov a neostáva nám nič iné, len konštatovať, že dopadol úplne úžasne! Skvelé jedlo, skvelí ľudia a výborná atmosféra! Taktiež sa nám vďaka vašim príspevkom podarilo naplniť rozpočet a tak môžeme budúci rok spraviť ešte úžasnejšie podujatie. A keďže Vegánske hody úspešne rastú, budúci rok sa rozhodne máte na čo tešiť!

Zároveň posielame gratulácie najlepšie hodnoteným reštauráciam tohto roka:
1. miesto – Frangipani Vitality Bar (153 hlasov)
2. miesto – VegLife (110 hlasov)
3. miesto – Edo-Kin (92 hlasov)

Gratulácie však patria všetkým kuchárom a kuchárkam, keďže sa im tento rok podarilo pripraviť neuveriteľný výber vegánskych lahôdok, vďaka ktorým boli tieto Vegánske hody naozaj silným dôkazom, že hodovať je možné aj bez zvieracieho utrpenia.

Touto cestou sa taktiež ospravedlňujeme za nedotiahnuté hlasovanie, kvôli ktorému bohužiaľ nebolo možné vyhodnotiť sekciu kuchárskych talentov. Do ďalšieho ročníka systém doladíme a veríme, že založíme tradíciu prestížnych ocenení.

Poďakovanie za tento ročník rozhodne patrí účinkujúcim v našom programe, ktorí Vegánskym hodom dodávajú ten najdôležitejší obsah a odhodlane spolu s nami prekonávali aj všetky nečakané prekážky. Poďakovanie patrí aj Zelenej Hliadke, ktorá sa opäť vzorovo postarala o dokonalý poriadok. Špeciálne poďakovanie patrí desiatkam dobrovoľníkom, bez ktorých by sme to tento rok rozhodne nedokázali! Vďaka vášmu odhodlaniu a nasadeniu Vegánske hody už šiesty rok rastú a napĺňajú svoje ciele. Ďakujeme!

Čoskoro sa môžete tešiť na fotografie z Vegánskych hodov a my sa pomaly začíname pripravovať na Vegánske hody 2015, kde pre Vás už teraz chystáme ďalšie novinky 😉

ZDIEĽAŤ