Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/5/8/5867d9a0-bd7d-4d69-a5f5-69a676dd326e/veganskehody.sk/web/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39
{ŽÚRU}Jem pre lepší svet - benefičná párty z 90. rokov - Vegánske hody

{ŽÚRU}Jem pre lepší svet – benefičná párty z 90. rokov

Pripravili sme pre vás prvú verejnú akciu v rámci našej kampane Jem pre lepší svet. Benefičnú párty s podtitulom {ŽÚRU}Jem pre lepší svet!

V rámci kampane Jem pre lepší svet, sa v klube Re:fresh vrátime do rokov deväťdesiatych! Do nedávnych čias, kedy sa globálne otepľovanie a klimatické zmeny ešte len stávali horúcou témou a kedy sa zrodili prvé nádejné plány na ich riešenie. Do štvrtka 9. apríla, síce ciele Kjótskeho protokolu a zníženie emisií skleníkových plynov na úroveň 90. rokov zrejme nedosiahneme, zato vás však do tejto doby spoľahlivo prenesieme aspoň hudobne!

To najlepšie z rokov 90tych vám zahrajú legendy z bratislavského Subclubu:

CUBBY & HUŇO (alternativ disko)

Úderom prvej hodiny rannej, sa však karta obráti, a dôjde čas na to najhoršie z rokov 90tych! O túto časť sa postará obávané komando nekompromisných selektorov so svojim audio-vizuálnym infernom:

Diskoteror Sound System (socpop/dancefloor/happyhardcore)
https://www.facebook.com/DiskoterorSS

Nenechajte si ujsť túto skvelú príležitosť, vrátiť sa naspäť v čase a pritom podporiť dobrú vec! Výťažok z dobrovoľného vstupného bude použitý na tlač letákov, ktoré budú informovať o dopadoch živočíšnej výroby na životné prostredie, ako výstup z našej kampane Jem pre lepší svet.

Viac informácií o kampani #JemPreLepsiSvet nájdete na našom webe: https://www.veganskehody.sk/jem-pre-lepsi-svet/

Vidíme sa vo štvrtok 9.4. o 21:00 v klube Re:fresh!
Dobrovoľné vstupné.

Facebook udalosť: https://www.facebook.com/events/1811580402401299/

Re:fresh club
Ventúrska 5
Bratislava
http://www.refreshclub.sk/

ZDIEĽAŤ