Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/5/8/5867d9a0-bd7d-4d69-a5f5-69a676dd326e/veganskehody.sk/web/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39
Benefičné tričká Vegánskych hodov - Vegánske hody

Benefičné tričká Vegánskych hodov

Benefičné tričká Vegánskych hodov sú už na svete!

Naše prvé tričká sú už na svete. A nie sú to len tak hocijaké tričká. Vybrali sme tričká, ktoré budú v súlade s našimi hodnotami a ktoré budú čo najviac šetrné k životnému prostrediu ale aj k ľuďom! Tričká značky Stanley&Stella majú certifikáty o použití 100% organickej bavlny, GOTS certifikát o kontrole používania chemikálií pri výrobe a Fair Wear certifikát dokladujúci prihliadanie na zlepšenie pracovných podmienok pracujucich, zapojených do výroby tričiek. A samozrejme majú aj krásny vizuál!

Tričko môžeš od nás získať za každý príspevok vo výške aspoň 15 EUR a výťažok bude použitý na rozvoj nielen Vegánskych hodov, ale aj našich ďalších aktivít, ako napríklad prebiehajúcej kampane Jem pre lepší svet.

Ak máš záujem o tričko, napíšt nám na info@veganskehody.sk alebo sa zastav na niektorom z našich podujatí. Najbližšie tak budeš mať možnosť na benefičnej párty {ŽÚRU}Jem pre lepší svet, kde si za svoj príspevok okrem trička, odnesieš aj bezkonkurenčný dobový zážitok.

Tričká máme v bielej farbe a v pánskych (S,M,L,XL) ako aj dámskych strihoch (M,S).

Získaj svoje tričko ešte dnes!

ZDIEĽAŤ