Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/5/8/5867d9a0-bd7d-4d69-a5f5-69a676dd326e/veganskehody.sk/web/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39
Už túto sobotu nás čakajú Vegánske hody v Brne - Vegánske hody

Už túto sobotu nás čakajú Vegánske hody v Brne

Prvý ročník Vegánskych hodov v Brne sa stane skutočnosťou už túto sobotu 30. mája v priestoroch Klubu na Dráze a v hale Malá Amerika priamo v centre mesta.

Už túto sobotu 30. mája sa Brno pridá k Bratislave, Prahe a Jihlave a rozbehne svoje prvé Vegánske hody! Tie sa budú konať od 14:00 v bezprostrednej blízkosti hlavnej vlakovej a autobusovej stanice v skvelej dostupnosti priamo z centra. Na podujatí sa predstavia desiatky kuchárskych talentov s už tradične pestrou ponukou vegánskych lahôdok a postarajú sa tak o skvelý kulinársky zážitok, ktorý dobre poznáte zo ostatných miest.

Samozrejmosťou je aj sprievodný program, ktorý bude zahŕňať kuchárske workshopy, prednášky ale aj hudobnú produkciu. Tešiť sa môžete napríklad na workshop kvasenej zeleniny či vegánskeho varenia alebo na prednášky o živote s malým vegánom, právach zvierat v sci-fi a komiksoch či o záhradkárstve na balkóne a v meste.

Okrem celodenného programu bude atmosféru dotvárať bohatá hudobná kulisa a od 19:00 taktiež afterparty v klube na Dráze.

A samozrejme, vstup je voľný a treba prísť hladní!

Viac informácii o Vegánskych hodoch v Brne nájdete na stránkach www.veganskehody.cz alebo FB fan page Vegánskych hodov Brno: https://www.facebook.com/VeganskeHodyBrno?fref=ts

FB udalosť: https://www.facebook.com/events/1648604835360822/

ZDIEĽAŤ