Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/5/8/5867d9a0-bd7d-4d69-a5f5-69a676dd326e/veganskehody.sk/web/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39
Nefinančná zbierka pre utečencov na Vegánskych hodoch - Vegánske hody

Nefinančná zbierka pre utečencov na Vegánskych hodoch

Utečencom budete môcť na Vegánskych hodoch pomôcť aj priamo – v sekcii mimovládnych organizácii nájdete stánok s nefinančnou zbierkou pre utečencov.

Z textu organizátorov a organizátoriek zbierky:
„Milí priatelia!

Sme skupina dobrovoľníkov a kamarátov, ktorá sa rozhodla spraviť niečo konkrétne pre ľudí v núdzi. Preto organizujeme túto nefinančnú zbierku pre ľudí v maďarských a rakúskych utečeneckých táboroch. Monitorujeme tiež situáciu na budapeštianskej stanici a v prípade potreby umiestnime časť vyzbieraných vecí aj tam. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na mieste, prípadne tu v udalosti. Nižšie nájdete všetky informácie o mieste a čase zbierky, ako aj zbieraných artikloch.

Kde môžete prispieť?
5. septembra na Námestí slobody v Bratislave počas podujatia Vegánske hody

Ako môžete prispieť?
Prijímame iba hmotné dary, nie finančné. Ak by ste sa chceli zapojiť, no nemáte doma nič vhodné, pokojne nás kontaktuje ohľadne iných možností. Nižšie nájdete zoznam artiklov, po ktorých je v táboroch dopyt; prosíme, nenoste nám všetko, čo doma nájdete. Ak máte pochybnosti, kľudne sa pýtajte a my radi odpovieme. Môže sa stať, že nebudeme môcť prijať všetko, čo nám prinesiete, naše kapacity sú obmedzené a dopyt je po konkrétnych veciach.

Čo áno?
– Hygienické potreby (vložky, sprchové gély, šampóny, deodoranty, zubné kefky a pasty, krémy, jednorázové žiletky, pena na holenie, toaletný papier, vreckovky, vlhčené vreckovky, prášky na pranie a podobne)
– Hygienické potreby pre deti (plienky, krémy, pudre, mydlá, vlhčené utierky)
– Detské výživy, sunary
– Tašky, ruksaky, kufre
– Deky, prikrývky, spacáky – iba čisté!
– Rychlovarné konvice, špirály
– Oblečenie: pánske veľkosti S/M, topánky 39-43, dámske S/M, topánky 38-40 – nepremokavé bundy, dlhé nohavice, legíny, dlhé sukne, svetre, mikiny, tenisky, uzavretá nepremokavá obuv)
– Mobilné telefóny – funkčné!
– Veci na rozptýlenie pre deti (Omaľovánky, farbičky, zápisníky, hry – s rozvahou)

Všetky darované veci musia byť čisté a funkčné, ďakujeme!“

Vaše prípadné otázky prosím smerujte do udalosti na facebook.

ZDIEĽAŤ