Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/5/8/5867d9a0-bd7d-4d69-a5f5-69a676dd326e/veganskehody.sk/web/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39
Prvá letná benefičná grilovačka je tu - Vegánske hody

Prvá letná benefičná grilovačka je tu

Leto sa nezadržateľne blíži a spolu s ním aj sezóna našich warm-up párty na Vegánske hody Bratislava 2016! Prvá benefičná grilovačka vás čaká už v sobotu 11. júna v bratislavskom klube Fuga a bude sa niesť v duchu karibských rytmov. Okrem našich tradičných beetburgerov priamo z grilu, vám totiž budú poobednú zábavu prinášať The Ugly Selectors a Dance Craze Sound System, výberom toho najlepšieho zo svojich vinylov!

Na mieste tak budete mať možnosť pomôcť nám pokryť náklady na najväčší vegánsky food festival v regióne – Vegánske hody Bratislava – v rámci nášho benefičného grilu. Na ňom vám budeme pripravovať naše vychýrené vegánske Beetburgre, s domácou sojanézou, BBQ omáčkou, pickles a baby špenátom. Okrem nich nájdete v našom stánku aj benefičné tričká a informačné letáky. Počas celej akcie budete mať zázroveň možnosť podpísať našu petíciu za zvýhodnenú DPH na rastlinné potraviny.

O zábavu sa budú celý čas starať ostrieľaní selektori a selektorka, ktorých z našich akcií už určite dobre poznáte:

The Ugly Selectors (Ska / Rocksteady / Reggae / 2-Tone / Soul / Punk / R’n’R / Oldies )

The Ugly Selectors je zoskupenie vinylových nadšencov z Bratislavy v zložení Herry, Frenky a Basha, ktoré funguje od roku 2009. Svojou selekciou pravidelne zabávajú publikum a míňajú zásoby rumu nielen po slovenských mestách ale i v okolitých štátoch. Na konte majú okrem vlastných akcií aj supporty pre hviezdy ako The Valkyrians, Irie Maffia, PASO, The Offenders či Polemic a účasť na viacerých festivaloch (Uprising, Mighty Sounds, Pon Da River). To, že ako jedni z mála DJ-ov hrajú stále z klasických vinylov im pridáva na originalite, a to, že vinyl začína byť opäť vyhľadávané médium, im pridáva na popularite. Ich pestrá selekcia vás prevedie hitmi od Ska, Reggae, 2-Tone a Soulu až po Punk a Rock´n´Roll. Sú zárukou kvalitnej párty.

Dance Craze Sound System (2tone ska / UK reggae / mod revival / rockabilly)

Joe67 – tri desaťročia bez prestávky dušou a telom zberateľ vinylov spojených s 2tone ska. Ostatných 20 rokov ( s občasnými prestávkami) aj ako selektor ska, rocksteady a reggae. Na prahu dospelosti súčasť slovenského bandu Polemic – dnes viac fanúšik hudby ako hudobník … Dance Craze Sound System založil, aby zostala stopa po ére pionierov ska music v Bratislave a na Slovensku. Aby sme vyhľadali a zdokumentovali časom zabudnuté kapely z UK, USA a zvyšku sveta, ktoré patria do veľkej rodiny s názvom „two tone“ … Sound systém pevnou rukou a s jasnou mysľou vedie Jojo a.k.a Joe67

Brány Fugy sa otvoria už o 15:00 a k dispozícii vám okrem burgrov a skvelej zábavy, bude aj bar v klube. Naša časť zábavy končí o 21:00, kedy sa začína v klube koncert Smuteční slavnost, Nikander, Absinth drivers//B-day party v réžii One Man Hippie Show, ktorý už nie je súčasťou nášho programu a je potrebné si naň zaplatiť vstupné. Vstup počas benefičnej grilovačky je tradične voľný.

Neváhajte, a príďte stráviť prvé letné dni v karibských rytmoch s beetburgrom v ruke a s dobrým pocitom na srdci, z podpory rozvoja ohľaduplného a udržateľného stravovania na Slovensku!

Tešíme sa na vás, už v sobotu 11.6. v klube Fuga!

Vstup voľný – príďte hladní!

Sobota 11. jún, 15:00 – 21:00

FUGA, Nám. SNP 24, Bratislava

FB udalosť

ZDIEĽAŤ