Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/5/8/5867d9a0-bd7d-4d69-a5f5-69a676dd326e/veganskehody.sk/web/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39
Profesionálne reštaurácie na Vegánskych hodoch – Good Five - Vegánske hody

Profesionálne reštaurácie na Vegánskych hodoch – Good Five

Ďalšia z reštaurácií, ktoré sa Vám na Vegánskych hodoch tento rok predstavia je bratislavská reštaurácia Good Five:

„Zrodili sme sa ako GOOD FIVE, spoločnosť, ktorej prioritou bolo vybudovať reštauráciu jedinečnú unikátnym prístupom k príprave jedla, hosťom, aj zamestnancom. Za niekoľko rokov skúseností sme získali špičkové znalosti z prípravy pokrmov založených na báze piatich elementov dreva, ohňa, zeme, kovu a vody.

V našej kuchyni nájdete skutočných odborníkov. Profesionálny personál a obsluha vás už od dverí presvedčia, že to myslíme s ozdravením reštauračných služieb na Slovensku naozaj vážne.

Pre firmy ponúkame špeciálnu VIP kolekciu a pre každodenné zdravé potešenie z jedla je pripravené denné menu vyskladané do posledného detailu.

Zážitok z jedla vo svojej plnosti príjemne chutí na jazyku, dodá telu energiu a výživu. Je varené aj podávané s láskou a profesionalitou. Päť hviezdičiek v podobe piatich elementov predstavuje neopakovateľnú devízu tradičného stravovania.“

 

http://www.goodfive.sk/
https://www.facebook.com/pages/GOOD-FIVE-restaurant

ZDIEĽAŤ