Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/5/8/5867d9a0-bd7d-4d69-a5f5-69a676dd326e/veganskehody.sk/web/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39
Dobroslawa Gogloza - "Chceme vegánsku kritickú masu" - Vegánske hody

Dobroslawa Gogloza – „Chceme vegánsku kritickú masu“

Hlavnou hosťkou nášho tohtoročného programu bude poľská aktivistka a spoluzakladateľka najvýznamnejšej poľskej zvieraco-právnej organizácie Otwarte klatki.

Dobroslawa sa vám v programe predstaví rovno dvakrát. V hlavnom programe vám predstaví svoj koncept vegánskej kritickej masy: „Táto prezentácia ukazuje, že jedlo je kritickou témou pre zvieraco-právne hnutie. Stavajúc moje argumenty na výskume v oblasti správania a zmeny postojov, sa pokúsim prezentovať, ako by sme mohli zmeniť naše kampane a spraviť ich efektívnejšími, znižujúc spotrebu živočíšnych výrobkov.“

Dobroslawa sa vám predstaví aj doobednajšej časti programu, kedy vám v sekcii krátkych prezentácii predstaví Sieť pre práva zvierat vo východnej Európe (NEAR), združujúcej zvieraco-právne organizácie pôsobiace v tomto regióne.

Dobroslawa Gogloza je zvieraco-právnou aktivistkou z Poľska. Potom, ako zbierala skúsenosti z rôznych neformálnych skupín, spoluzakladala Otwarte Klatki, zvieraco-právnu organizáciu, ktorá sa zameriava na vyšetrovania a vegánske vzdelávanie. Je taktiež spoluzakladateľkou a koordinátorkou Siete pre práva zvierat vo východnej Európe – združenia organizácií s cieľom facilitovať rast zvieraco-právneho aktivizmu v tomto regióne. Dobrusia pravidelne vystupuje na zvieraco-právnych podujatiach v Poľsku a v zahraničí, je konzultantkou pre viacero organizácií vo veciach riadenia dobrovoľníkov a dobrovoľníčok a fundraisingu a organizuje tréningy pre aktivistov a aktivistky.

Web

Facebook

 

ZDIEĽAŤ