Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/5/8/5867d9a0-bd7d-4d69-a5f5-69a676dd326e/veganskehody.sk/web/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39
Registrácie kuchárskych talentov na Vegánske hody Košice 2018 - Vegánske hody

Registrácie kuchárskych talentov na Vegánske hody Košice 2018

Tak ako každý rok sa s blížiacimi Vegánskymi hodmi v Košiciach blíži aj príležitosť otestovať si svoje kuchárske zručnosti a nakopnúť svoj gastro plán – pridaj sa medzi kuchárske talenty a vyskúšaj si to tiež!

Spúšťame registrácie kuchárskych talentov. Zapoj sa aj ty a príď sa pochváliť svojou vegánskou lahôdkou! Získaš jedinečnú príležitosť vyskúšať si, či ťa čaká svetlá budúcnosť vo vegánskej gastronómii. A možno z teba bude už piata vegánska prevádzka na Slovensku, ktorá svoj úspech naštartovala na Vegánskych hodoch. Neváhaj a zaregistruj sa ešte dnes!

Rovnako cestou sa k svojmu úspechu dostali napríklad Simply Vegan, Balans Bistro, Vegan Kiosk či Frangipani Vitality Bar. Nepremeškaj túto skvelú príležitosť nakopnúť svoj gastroprojekt a spojiť tak príjemné s užitočným – varenie so šírením vegánstva. Registrácia a je bezplatná a registrovať sa môžeš už dnes priamo na našej stránke.

V prípade otázok či nejasností sa nás neváhaj pýtať na info@veganskehody.sk

Tešíme sa na vás!

ZDIEĽAŤ