Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/5/8/5867d9a0-bd7d-4d69-a5f5-69a676dd326e/veganskehody.sk/web/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39
2 % z daní na rozvoj udržateľného a ohľaduplného stravovania - Vegánske hody

2 % z daní na rozvoj udržateľného a ohľaduplného stravovania

Venujte svoje 2 % z daní na rozvoj udržateľného a ohľaduplného stravovania!

Ľudské stravovanie dnes znamená nielen množstvo zbytočného utrpenia pre zvieratá, ale aj neustále sa zreálňujúcu hrozbu katastrofických klimatických zmien. V OZ VEGÁNSKE HODY už od roku 2009 intenzívne pracujeme na rozvoji stravovania, ktoré prinesie udržateľnú budúcnosť, oslobodenie zvierat, a zdravie pre všetkých ľudí. Budúcnosť je vegánska. Ako rýchlo ju však dosiahneme, záleží len na vás. Venujte svoje 2 % z daní na rozvoj udržateľného a ohľaduplného stravovania a pomôžte nám priniesť skutočnú vegánsku budúcnosť!

Pre všetky tlačivá budete potrebovať nasledovné údaje:

Obchodné meno (názov): OZ VEGÁNSKE HODY
Právna forma: OBČIANSKE ZDRUŽENIE
IČO: 42272262 (SID nemáme a neuvádza sa)
Sídlo: BELINSKÉHO 1054/10, 85101 BRATISLAVA

Ďalší postup sa odlišuje podľa toho, či:

Nemôžete poukázať 2 % z dane, alebo chcete spraviť viac? Budovanie vegánskej budúcnosti môžete podporiť aj priamo na tomto odkaze!

V uvedených odkazoch nájdete dôkladne popísaný postup, ako aj všetky tlačivá či kontakty na príslušné daňové úrady. V prípade, že by ste napriek tomu mali s poukázaním 2 % z daní ťažkosti, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť na info@veganskehody.sk . Radi Vám pomôžeme!

Ďakujeme, že s nami budujete udržateľnú a ohľaduplnú budúcnosť!

ZDIEĽAŤ